OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jakými dezinfekčními prostředky dochází k dezinfikování prostor?

Používáme roztok GCA D 401. Jedná se o biocidní dezinfekci, která splňuje §35 zákona č. 120/2002, NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 528/2012 a je schválena Ministerstvem Zdravotnictví REG-3371-16.03.03/16908 TYP.2 Splňuje Baktericidní EN 1276, Kvasinkové a fungicidní EN 1650, Baktericidní, kvasinkové a fungicidní EN 13697, Virocidní EN 14476. Hubí všechny viry včetně COVIDU-19.

K dispozici máme i druhý produkt Q.Live resque, který má atestaci pro evropský trh. Látka obsahuje nanočástice zlata, stříbra a mědi, hubí bakterie i viry včetně COVIDU-19 a neškodí lidskému oraganismu, potravinám ani materiálům. Prostředek je na přírodní bázi.

V čem je mlžná tryska speciální a z čeho je vyrobena?

Proudnice aplikuje roztok drobnými kapkami velikosti 3 až 10 mikronů a je vyrobena z nerezového materiálu třídy 304, tím dochází, že prostor se zaplní jemnou mlhou, která nenechává mokrou stopu.

Jak velký prostor ošetřím?

S naším řešením dezinfikujete od 100 m³ za 10 minut. Prostor 1000 m³ jsme schopný vydezinfikovat do jedné hodiny a je okamžitě připraven k použití. To je naše velká přednost.

Za jak dlouho lze po dezinfekci vstoupit do vozu či místnosti?

Jelikož je roztok nezávadný pro lidský organismus i materiál, v prostoru se můžete pohybovat ihned po aplikaci roztoku. Aktivní látky zůstávají na materiálu a působí dlouhodobě. V rámci minut lze vozidlo či místnost opět používat. Jelikož je roztok aplikován ve formě kapek a aktivní mlhy velikosti několika mikronů, není povrch mokrý.

Lze provést i vyčistění bytu?

Ano, máme i menší zařízení na dezinfekci bytu. Dezinfekce bytu je v řádech desítek minut dle velikosti a členitosti prostoru a není potřeba nic zaklízet.

Jak dlouho je výrobek na trhu?

Výrobek je poměrně nový. Je atestovaný a certifikovaný evropskými zkušebnami a odpovídá tím nejnáročnějším hygienickým kritériím. Pro svou efektivnost, časovou nenáročnost a účinnost se začíná používat ve státní správě jako jsou např. Hasičské záchranné sbory, Krajské správy a samosprávy, či velké dopravní společnosti

Jak je to s vyčistěním vozidel?

Ano, přístroj je vyvinut též pro čištění vozidel a klimatizace. Auto je semeništěm mnoha bakterií, virů, mikroskopických částic, plísní ale i pro nepříjemný zápach. Díky roztoku GCA D dojde během krátké doby k vyhubení všech těchto mikrobů a vůz je během 15-ti minut připraven k použití.

V hlavní roli nanotechnologie

Obecně je známo, že viry a bakterie mohou v prostoru přetrvávat i několik dní. Pokud nebudou efektivně dezinfikovány prostory, onemocnění se bude rychle šířit dál. 

Proto se naše společnost snaží zaměřit na efektivní, rychlé a toxicky nezávadné dezinfikování prostor. Našli jsme partnera s vyvinutým systémem, který efektivně tato prostředí dezinfikuje a pomáhá společnosti k zastavení šíření těchto onemocnění včetně viru COVID-19. Aplikace dezinfekce ve formě aktivní mlhy dezinfikuje místa účinněji než tradiční řešení pomocí spreje nebo čištění.

Speciální mlžná tryska vytvoří aktivní mlhu, která vyplní prostor a zaplní každé místo, i to, které nebylo vystaveno přímé aktivaci mlhy. Zamlžení garantuje dezinfekci celého prostoru nejen pouhého povrchu.

Používáme toxicky nezávadný roztok GCA D. Tímto roztokem čistíme autobusy, vlaky, obchody, bytové domy, supermarkety, haly, nemocnice, restaurace, chodby, výtahy, byty, vozidla....GCA D je prostředek, který bojuje se všemi druhy patogenů: bakteriemi, viry, houbami, kvasinkami a plísněmi. Účinkuje na baktericidní a fungicidní látky. GCA D je netoxický preparát likvidující více než 650 patogenů. Nereaguje na léky a nedráždí sliznici. Je bezpečný pro děti, těhotné i kojící ženy. Je vyvinut z přírodních látek, díky kterým je zcela bezpečný a hodí se na celospolečenské využití.

V poslední době provádíme i dezinfikování bytů, které je velmi rychlé, efektivní, osoby nemusí nikam odcházet a není třeba nic zaklízet. Dezinfikování provádíme i preventivně a je v současnosti hodně vítáné.

Tajemství účinnosti druhé námi využívané technologie Q.LIVE RESQUE spočívá v jeho dvoufázové aktivitě hlavních složek. Útočí na buněčnou membránu mikrobů a stříbro rozdrcené díky monoionické technologii do velikosti nanočástic (<0,2nm) proniká dovnitř patogenních buněk a trvale je ničí. Tato kombinace zvyšuje účinek složek více než stonásobně. Q.LIVE RESQUE je bezpečný přípravek, který neohrožuje lidské zdraví a při jehož aplikaci nehrozí kontaminace chemickými látkami.
Díky našemu uvádění systém pracuje při své aplikaci s velkou účinností a efektivně pokrývá dezinfikované prostory. Jeho použití dává naději pro co nejrychlejší navrácení do normálu. Jsme přesvědčeni, že díky této inovativní dezinfekci by tak mohlo dojít k opětovnému návratu pracovníků do továren, návštěvníků zpět do obchodních center či kulturních zařízení.

JE UŽ NA ZÁKAZNÍKOVI, JAKÝ PROSTŘEDEK SI VYBERE NA APLIKACI.V poslední době bývá především využíván prostředek GCA D 401.


CERTIFIKÁT v PDF

.