V roce 2020 vytvořila naše společnost reklamní divizi, která se specializuje na reklamní předměty, propagační materiály a dárkové balíčky pro partnery. Snažíme se o propojení přání klientů s našimi kreativními nápady.


Začali jsme s výrobou a potiskem ochranných pomůcek proti koronaviru. Na základě spokojenosti našich partnerů jsme se rozhodli svoji činnost rozšířit. Vyrobíme specifické a originální reklamní předměty s logem či jinou grafikou, která zviditelní a odprezentuje Vaši firmu. Kvalita našich produktů musí být vždy dokonalá. Pomůžeme Vám najít lepší řešení výroby reklamních předmětů s důrazem na precizní zpracování, rychlou realizaci a přijatelnou cenu.

S klientem se snažíme vždy utvořit přátelský vztah a být mu vždy nápomocný s jeho nápady. Zajímá nás kontext, kvalita a příběh.

Jak probíhá objednávka?
Objednání je velmi jednoduché. Vyplníte formulář s požadovanými údaji. Na základě toho se s Vámi spojí náš obchodní zástupce, který s Vámi probere Vaše požadavky, popřípadě Vám nabídne i jiné možnosti, které by Vás mohli oslovit. Na základě získaných informací připravíme nabídku včetně grafického zpracování. Po odsouhlasení zabezpečíme tisková data včetně finální grafické verze. Po jejím odsouhlasení je zahájena výroba. Hotové produkty jsou Vám dodány na Vámi určené místv předem stanoveném termínu